o klimatyzacji i nie tylko

Forum poświęcone zagadnieniom klimatyzacji i wentylacji


#1 2012-11-02 12:11:25

Piotr P

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-02
Posty: 1
Punktów :   

Trener Montaż Klimatyzacji Miejsce pracy: Warszawa (ścisłe centrum)

GoWork.pl to dynamicznie rozwijająca się firma, która od momentu powstania czyli od 1990r, specjalizuje się w rekrutacji pracowników, a od 2005 roku poszerzyła swoją działalność o organizowanie szkoleń zawodowych z zakresu księgowości i kadr, szkoleń menedżerskich, technicznych, rozwoju osobistego oraz szkoleń sprzedażowych i szkoleń dla oświaty. Szkolenia odbywają się w 14 oddziałach w Polsce, w takich miastach jak: Warszawa, Wrocław, Katowice, Poznań, Lublin, Gdańsk, Kraków, Łódź, Bydgoszcz, Białystok, Olsztyn, Szczecin, Siedlce czy Zielona Góra.

Trener Montaż Klimatyzacji
Miejsce pracy: Warszawa (ścisłe centrum)
Nr referencyjny: MK/10/2012/WAW


Oferujemy:
•Umowę o dzieło na czas trwania kursu lub umowę o współpracę z firmą
•Możliwość rozwoju zawodowego
•Możliwość dalszej współpracy
•Referencje na stronie gowork.pl

Wymagania:
•Przygotowanie materiałów szkoleniowych zgodnych z tematyką
•Doświadczenie w prowadzeniu analogicznych szkoleń
•Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
•Dyspozycyjność na czas trwania kursu
•Umiejętność pracy w grupie
•Kreatywność

W temacie wiadomości Proszę wpisać: Trener Montaż Klimatyzacji
Wraz z numerem referencyjnym ogłoszenia: MK/10/2012/WAW
E-mail: asystent.biznes@gowork.pl

Dodatkowo w treści wiadomości prosimy o podanie oczekiwań finansowych brutto za godzinę zegarową pierwszego szkolenia.
Jednocześnie  informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Offline

 

#2 2013-04-01 13:30:11

klimatyzacja

Administrator

Zarejestrowany: 2012-02-05
Posty: 36
Punktów :   

Re: Trener Montaż Klimatyzacji Miejsce pracy: Warszawa (ścisłe centrum)

Panowie od pewnego czasu zastanawiam się nad otwarciem serwisu klimatyzacji samochodowej. Pracuje na co dzień i chciałbym w formie dorobku się tym trochę zająć ponieważ widzę że nigdzie w okolicy nie ma nikogo kto się tym zajmuje, a jednak trochę tych aut obecnie już nawet z manualnymi klimami jeździ u nas. Jednak nie chciałbym wydawać na to zbyt wielkich funduszy. Nie myślę o kupnie stacji do obsługi. Raczej butla i zwykłe manometry. Nie mam obecnie jeszcze dużej wiedzy na ten temat, ale myślę że poradziłbym sobie. Trochę już czytałem o tym wszystkim i największy problem sprawia mi jak odzyskać stary czynnik i ponownie go wykorzystać bez kupna profesjonalnej stacji. Proszę o poradę co byłoby mi niezbędne żeby jakoś z tym ruszyć, nie skompromitować się, nie uzyskać negatywnej opinii usług i wyjść na swoje. ak sobie wyobrażasz np odzyskanie i osuszenie starego czynnika bez specjalistycznej maszyny? Jak precyzyjne dozowanie czynnika? Jej posiadanie, to podstawa, by w ogóle zacząć zabawę z klimatyzacjami samochodowymi. Myślisz, że ludzie się będą garnąć do kogoś, kto do auta podchodzi z butlą i kluczem?to już nie wiele zrobisz, bez podstawowej wiedzy, a np. napełnianie układu czynnikiem chłodzącym nowego typu (info w sieci), to już nawet potrzebne Ci będą 2 maszyny, plus demontaż sprężarki w celu poprawnego napełnienia jej, jak i całego układu olejem smarnym... To Bardzo skomplikowany temat na dzień dzisiejszy i jeśli chcesz to robić zgodnie ze sztuką, to radziłbym Ci się najpierw udać na odpowiednie szkolenie i dopiero myśleć o tym temacie. Jeśli trafię na Twój zakład/firmę i powiem Ci, że mam uszkodzony np. parownik, a Ty się zgodzisz mi go wymienić i napełnić układ - zgodzę się. Następnie po odebraniu auta u Ciebie, komisyjnie zbadam ilości czynnika i oleju w układzie, nie będą się wartości zgadzały - a na 100% jestem pewny, że nie będą - podam Cię do sądu (oczywiście teoria, ale spotykane coraz częściej w praktyce), to będziesz musiał jeszcze kredyt wziąć, żeby mnie spłacić i karę nałożoną przez sąd, jak i warsztat Ci zamkną..

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl